Aktualności

VETREX: wyPRZEdaż jubileuszowa

  • dodane przez Unimar - pon., 18/07/2022 - 11:08
  • vetrex

wyPRZEdaż jubileuszowa - PRZEwachlarz rabatów!

Weź udział w jubileuszowej promocji i zdobądź produkty Vetrex z dodatkowym rabatem!

Skorzystaj z rabatów już dziś:

  • Ukryte zawiasy gratis! Ukryte zawiasy Designo bez dodatkowych opłat dla systemów LUM’UP oraz V82.
  • Do 7% rabatu na okna! Systemy LUM’UP oraz V82.
  • Do 7% rabatu na systemy przesuwne! vetrexMotion, vetrexMotion max, SLIDE’UP, VetrexSlide oraz systemy Patio.
  • Do 10% rabatu na drzwi zewnętrzne! Drzwi premium 70 i naświetla.

O szczegóły zapytaj w salonie.

Czytaj dalej

VETREX Motion i Motion Max

  • dodane przez Unimar - śr., 09/02/2022 - 15:02
  • vetrex

vetrexMotion i vetrexMotion max to rozwiązanie stworzone do nowoczesnej architektury, której coraz częstszym elementem są duże przeszklenia i wąskie profile. Jego elegancki wygląd idealnie współgra z niskoprofilowym systemem okiennym LUM’UP.

Wykorzystanie najwyższej jakości materiałów, zapewnia duże możliwości konstrukcyjne, do 6,5 m szerokości i 2,7 m wysokości dla konstrukcji w kolorze białym, dla pozostałych kolorów do 2,5 m wysokości. Nowa konstrukcja progu łączy w sobie funkcjonalność, energooszczędność i estetykę.

Czytaj dalej

VETREX: drzwi tarasowe SLIDE'UP

  • dodane przez Unimar - ndz., 20/12/2020 - 22:24
  • vetrex, brama

Prezentujemy SLIDE’UP - najlepsze drzwi tarasowe w swojej klasie, będące alternatywą dla okien typu patio i HS.

O parametrach technicznych i użytkowych nowych okien przesuwnych opowiada nasz ekspert, Marcin Tomczyński - zajrzyjcie na kanał na Youtube!

Czytaj dalej

Piękne okno w dwóch kolorach

Współcześni inwestorzy coraz chętniej decydują się na okna dwukolorowe, czyli takie w których wykorzystuje się dwa rodzaje oklein – różne od strony zewnętrznej i wewnętrznej budynku. Możliwość dopasowania koloru stolarki do wyglądu fasady i jednocześnie drugiego odcienia do charakteru wnętrza, jest komfortowym rozwiązaniem, z którego korzysta coraz więcej osób.

Czytaj dalej

Ile waży dobre okno?

Solidne okno to takie, które jest wytrzymałe i zachowuje swoje walory użytkowe przez wiele lat. Podstawowe funkcje, jakie musi spełniać podczas użytkowania, to zapewnienie ciepła, ciszy i komfortu. Producenci okien PVC mają bardzo szeroki wybór materiałów i technologii, które pozwolą sprostać różnym wymaganiom inwestorów. Użyte materiały będą przekładały się na wagę okna. A co konkretnie na nią wpływa?

Czytaj dalej

Wiosenne porządki - czas na mycie okien

W ogródkach zakwitły już pierwsze krokusy, a bociany wracają z ciepłych krajów. Czas więc na wielkie, wiosenne mycie okien! Zwłaszcza, jeśli wybraliśmy projekt z pięknymi lukarnami, oknami wykuszowymi lub przestronnymi drzwiami tarasowymi i chcemy, aby prezentowały się nieskazitelnie.

Czytaj dalej

Jak sprawić, by w domu było ciszej?

Ruch drogowy, głośni sąsiedzi, bliskość torów kolejowych - te i wiele innych źródeł hałasu mogą skutecznie uprzykrzyć wypoczynek „w zaciszu” czterech ścian. Na szczęście właściwie skonstruowana i zamontowana stolarka pcv jest w stanie w istotnym stopniu zminimalizować problem hałasu w domu.

Czytaj dalej